Altschulova metoda - JUDAICA - knihy s židovskou duší
Zpravodaj

Facebook
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku
A A A

Altschulova metoda

ABC - Katalog titulů|Doporučujeme|Kategorie » Mystika|Kategorie » Beletrie

Cena:310.00CZK
Vyprodaný titul
Chcete se zeptat?
Altschulova metoda, první díl chystané tetralogie Chaima Cigana s názvem Kde lišky dávají dobrou noc, má sice vnější rámec politického a psychologického thrilleru, čtenáři v ní však naleznou mnohem více.

V bravurně napsaném napínavém příběhu rozpjatém mezi různé země, kontinenty, historické epochy a alternativní světy konfrontuje autor čtenáře s důsledky postmoderní technologie, vyvinuté v budoucnosti ze středověké kabaly. Jsou to právě středověk, židovské myšlení, kultura a dějiny, co zde autor mistrně nasvěcuje z překvapivých úhlů pohledu. Také to, co v prvním dílu vnímáme jako nám blízkou skutečnost plnou odkazů na naše historické zkušenosti z konce éry normalizace a přeměny v poněkud lepší svět, je místy s lehkou ironií absurdně zakřiveno. Židovští hrdinové knihy jsou nesmírně životní, komičtí, uvěřitelní ve svém snažení i možnostech a ve své neheroičnosti nám až důvěrně známí.

Čtivá Ciganova kniha - která zaujme jak zájemce o staletí židovské kultury a myšlení, tak milovníky napínavé prózy - je plna humoru, hravosti i existenciální hloubky.
Základní informace
Autor Cigan Chaim
Nakladatel Torst
Počet stran 480
Rok vydání 2014
Vazba brožovaná
 

Související zboží:

Židovské svátky
99.00CZK
CD Yiddish blues
260.00CZK
Dramata
325.00CZK
Holocaust - zřetězení zla
239.00CZK
Maus (Komplet)
390.00CZK
Moje setkání s židovstvím
99.00CZK
Moje šílené století
320.00CZK
Židovská teologie a holocaust
169.00CZK
 
 

Zákazníci, kteří koupili toto zboží, koupili také: